Threadsy

Threadsy

Poczta, Facebook i Twitter w jednym mieszkali domku

Zalety

  • Jedna skrzynka odbiorcza
  • Przyjazny interfejs
  • Możliwość dodania wielu kont pocztowych

Wady

  • Czasami wolno działa
  • Obsługuje tylko dwa serwisy społecznościowe

Bardzo dobry
8

Threadsy to darmowa aplikacja online, która ułatwia komunikację. Tworzy jedną skrzynkę odbiorczą dla naszych emaili, wiadomości z serwisu Facebook i Twitter.

Threadsy spodoba się tym osobom, które są przytłoczone ilością napływających do nich komunikatów. Wiadomości atakują nas w kilku skrzynkach pocztowych oraz w serwisach społecznościowych. Threadsy daje nam jedną skrzynkę odbiorczą dla poczty, Facebooka i Twittera. Do tego wyświetla ciekawe informacje kontekstowe o nadawcach wiadomości.

Do Threadsy możemy podłączyć wiele skrzynek pocztowych. Aplikacja umożliwia podpięcie kont pocztowych Gmail, AOL oraz każdego, które obsługuje protokół IMAP. Otwierając emaila, Threadsy w panelu bocznym wyświetla informacje o nadawcy pochodzące z Facebooka, Twittera i innych serwisów, które ktoś podlinkował w swoim profilu. Threadsy pozwala nie tylko przeglądać wiadomości do nas skierowane. Możemy odpisywać na maile i wiadomości z Facebooka i Twittera prosto z Threadsy. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Interfejs Threadsy wygląda przejrzyście i przyjemnie dla oka. Główne okno zawiera połączoną skrzynkę odbiorczą kont pocztowych, wiadomości kierowanych do nas z Facebooka i Twittera. W prawym panelu mamy ciąg najnowszych wiadomości z serwisów społecznościowych.

Threadsy porządkuje natłok informacji jaki do nas dociera. W wygodny sposób, z jednej strony możemy odbierać wiadomości z wielu źródeł oraz śledzić najnowsze informacje z serwisów społecznościowych.

Threadsy

Wypróbuj

Threadsy

Opinie użytkowników o Threadsy